Фішка
Будинок на продаж у Серра-Брава з басейном, гаражем та 6 спальнями.
Lloret de Mar - REF. 2348

205 m2

4

2

1
продаж: 380 000 €
Опис

Житловий будинок розташований в урбанізації Serra Brava, дуже близько до головного в’їзду, з хорошим під’їздом та в житловому оточенні.

Нерухомість має гараж на рівні вулиці з місцем для кількох автомобілів. На цьому ж рівні знаходиться технічне приміщення басейну та окремий простір, облаштований як кабінет або майстерня — ідеально підходить для зберігання, рукоділля чи інструментів.

Екстер’єр та садова зона:

Будинок розташований на просторій ділянці з доглянутим садом та різними зовнішніми зонами. Особливо виділяється тераса площею приблизно 200 м² із зоною відпочинку та стаціонарним басейном, орієнтована таким чином, щоб максимально використовувати сонячне освітлення протягом усього дня.

Облаштована зона для городу

Дві грядки з родючим ґрунтом

Зовнішня зона барбекю зі столом і кам’яними лавками

Сад, що оточує будинок

Біля головного входу є тераса з відкритими видами на гори та море

Будинок має кілька рівнів та налічує 6 кімнат:

2 одномісні кімнати

1 головна спальня з видом на море

1 кімната, що наразі використовується як гардеробна

1 кімната площею 32 м² з окремим входом і прямим виходом до басейну — ідеально підходить як студія, гостьові апартаменти або професійний простір

1 багатофункціональна зала, придатна як кабінет, переговорна кімната або зона відпочинку

Денна зона включає:

Вітальню-їдальню з заскленим еркером і кам’яними стінами

Їдальню на верхньому рівні

Окрему кухню з прилеглою коморою з місцем для холодильників і морозильних камер

З кухні є прямий вихід до зовнішньої зони барбекю

Основні характеристики:

Урбанізація Serra Brava

6 кімнат

Приватний басейн

Тераса 200 м²

Гараж на рівні вулиці

Окрема студія

Зона для городу

Види на море та гори

Будинок із широкими можливостями використання, підходить як для постійного проживання, так і як друга резиденція на узбережжі Costa Brava.

Характеристики
Ціна продажу 380 000 €
Ціна/м² 1 854
Рік будівництва 1980
Cédula de Habitabilidad CHG00787423001
Забудована площа 205 m2
Корисна площа 72,30 m2
Parcela 903 m2
Спальні 4
Ванні кімнати 2
Шкали ефективності

Ефективність викидів: 60,00
Ефективність споживання: 317,00
317
60

Ваш агент
Oleksandr Fidchak (продаж)
Зв’яжіться з нами

Якщо ви бажаєте отримати більше інформації про цю нерухомість, будь ласка, заповніть форму.

 Так, я прочитав та/або приймаю Умови користування та Політику конфіденційності

Іпотечний калькулятор:

%
роки
Подібні об’єкти:
 
325 000 €
Реф. 2387  192 m2  3  2
Будинок на продаж у La Creu de Lloret de Mar з приватним басейном, садом, ігровою кімнатою, зоною барбекю та 2 поверхами. 3 спальні, камін і тераса.
 
440 000 €
Реф. 2241  275 m2  4  3
Будинок на продаж y Lloret de Mar, з 275 m2, 4 кімнати І 3 ванні кімнати, Басейн, Гараж, Кладова І Мебльований.